Kontakt

Sprzedaż

Adrian Leszczyński

Kierownik salonu sprzedaży

693301828

693301828 a.leszczynski@biacomex.pl

Marcin Rogowski

Doradca Handlowy

785881933

785881933 m.rogowski@biacomex.pl

Grzegorz Olszewski

Doradca Handlowy

695736246

695736246 g.olszewski@biacomex.pl

Krzysztof Sudnik

Specjalista Ds. Floty

695736247

695736247 k.sudnik@biacomex.pl

Monika Pieńkowska

Asystent działu sprzedaży

695 736 041

695 736 041 m.pienkowska@biacomex.pl

Serwis

Paweł Bomba

Kierownik Serwisu

856644482

856644482 p.bomba@biacomex.pl

Tomasz Szymczuk

Doradca serwisowy

856644482

856644482 t.szymczuk@biacomex.pl

Tomasz Masłowski

Doradca serwisowy

856644482

856644482 t.maslowski@biacomex.pl

Wojciech Karpowicz

Specjalista ds. części i akcesoriów

856644485

856644485 w.karpowicz@biacomex.pl

Formularz Kontaktowy

min. 9 cyfr, bez myślników (z numerem kierunkowym w przypadku wyboru tel. stacjonarnego)
Nota prawna
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Volkswagen Group Polska sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-037), ul. Krańcowa 44. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie oraz w celach archiwizacyjnych . Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.